Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

BlogOto Lastik

Sumitomo, Yeni Sportif Dunlop Ralli Lastiklerini Geliştiriyor

Sumitomo, Yeni Sportif Dunlop Ralli Lastiklerini Geliştiriyor 1

Japon şirket asfalt pistler için yeni bir ralli lastiği tanıtarak kamuoyu duyurusunu yaptı. Sumitomo Rubber Industries, ralli yarışları için tasarlanan yeni Dunlop Direzza 310R M yarış astiğini Japonya’da tanıttı. Sumitomo lastik firması kendi pazarında, çeşitli yüzey tipleri için tasarlanmış geniş bir ralli lastiği yelpazesi sundu ve bu yenilik, sert kuru asfaltta kullanım için yaratıldı.

Dunlop Direzza 310R M Yarış Lastiği Desen Özellikleri Nasıl?

Sumitomo lastikleri tarafından geliştirilen Dunlop Direzza 310R M asimetrik bir sırt desenine sahip olduğu belirtiliyor. Üreticinin çekişi artırdığı yarış lastiğinde aynı zamanda dayanıklılık için optimize edildiğini belirttiği özel bir kauçuk bileşiği lastik hamurunda kullanılıyor. Sahip olduğu kauçuk bileşeni sayesinde lastik dişleri zorlayıcı koşullarda yere daha sıkı tutunuyor. Dunlop Direzza 310R M deseninin ıslak zeminde yol tutuşunu artırmasını sağlıyor.

Sumitomo Grubu Direzza 310R M Desenini İlk Olarak Nerede Satacak?

Yeni lastikler 5 Nisan 2023 tarhinden itibaren Japonya’da üç ebatta satışa sunuluyor. Japonya’da satışa sunulacak İlk Dunlop Direzza 310R M ebatları şu şekilde duyuruluyor: 215/45R16, 225/45R17 ve 245/40R18.