Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Blog

Achilles Lastik

özellikle tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihi oldukça ilgi çekimli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları sebebi ile büyük bir önem taşımaktadır. En az tarihi kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları oluşturan şirketler içinde yer almakta olan Achilles, çağımız teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan temel etkin sektöre yeni giriş oluşturan şirketlerin içine düştüğü büyük hatalardan bir tanesi olan bütün modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu bölgelerde adını duyurabilmesidir. bilhassa yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın meşhur markaları içinde yer alıyor.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi yönünden üretilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill öteki üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları içinde en meşhur olanıdır. Bu bir hale etki eden temel etken elbette diğerlerinin üretmekte olduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın azami performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle ayrıcalıklı hava şartları ve ayrıcalıklı zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

genelde drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu hesaplı fiyatlarına, en iyi performansı güvenli bir biçimde sunmasının yanı dizi oldukça dayanıklı olabilmesi yardımıyla elde etmiştir. bununla birlikte Achilles oto lastik fiyatlarının ucuz alternatifler olması ayrıcalıklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.