Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

BlogOto Lastik

Nexen Lastikleri Portföyüne Yeni Sponsor Ortaklığı Ekledi

Nexen Lastikleri Portföyüne Yeni Sponsor Ortaklığı Ekledi 1

Nexen lastikleri, portföyüne bir spor-pazarlama ortaklığı daha ekliyor. Nexen Lastikleri ABD, artık ligin üçüncü seviyesinde Nexen Tire markasının yer aldığı Cleveland Top golf lokasyonunun resmi lastiği olacak. Şirket ayrıca Nexen Lastikleri tarafından sunulan Top golf Challenge’ın dört bireysel kazananını da açıkladı. 2022 yılının Ağustos ayında düzenlenen tanıtım yarışması, ülke genelindeki birçok Top golf sahasında bulunmaya hak kazandı. Genel olarak, yarışma için toplam 41.000’den başvuru sağlandı.

Kazanan Her Sporcuya Bir Takım Nexen Lastik Verildi

  • Huntersville’li Christopher, Kuzey Carolina
  • Menomonie’li Mathew, Wis.
  • Hampshire’lı Alyssa, III.
  • Hendersonville, Kuzey Carolina’dan Jurel

Nexen Lastikleri Amerika CEO’su Brian Yoonseok Han, “Ortaklık portföyümüzü genişletmeye devam ederken, başka bir spor pazarlama çabasının marka bilinirliğini artırmaya devam etmemize yardımcı olduğunu görmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Lastik setimizi kazanan dört şampiyonu da tebrik ediyoruz ve hayranlarımızı gelecekte ABD’deki birçok Top golf lokasyonunda görmeyi görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Nexen Lastikleri Hakkında

Nexen lastikleri, Güney Kore merkezli bir lastik üreticisidir. 1942 Yılında faaliyete başlamıştır. Dünya çapında satılan lastikleri arasında otomatik, SUV araç lastikleri, otobüs ve ticari lastikler yer almaktadır. Ayrıca, motor sporları ve motosiklet lastikleri de üretmektedir. Nexen lastikleri, dünya genelinde birçok ülkede satış noktalarına sahiptir ve müşteri memnuniyeti, inovasyon ve kalite konularında sürekli olarak çalışmaktadır.