Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

BlogOto Lastik

Bridgestone Duravis Van Modelini Tanıttı

Bridgestone Duravis Van Modelini Tanıttı 1

Bridgestone Lastik üreticisi, hafif ticari araçlar için sınıfının en iyi kilometre performansını sunarak çalışan yaz lastiği Duravis Van modelini tanıttı. Lastik, TÜV SÜD tarafından test edilmiş ve sonuçlar, uzun ömürlü lastik için sınıfının en iyi mesafe performansını verdiği, kuru ve ıslak frenleme performansı için en iyi değerleri sağladığını göstermektedir.

Bridgestone Duravis Van Lastiği Özellikleri Nasıl?

Lastik günlük kullanımda maksimum verimliliği sağlamak için tasarlanmıştır. Lastik ayrıca EU etiketinde mümkün olan en yüksek tutunma derecesini ıslak zemin koşullarında almıştır.Bridgestone Lastik üreticisinin yeni Duravis Van lastiği, öncüsü Duravis R660’dan yuvarlanma direncinde % 21’lik bir iyileştirme düzeyi sağlamaktadır. Bu durum çoğu boyutta sunulan lastikleri arasında yuvarlanma direnci açısından EU etiket Sınıfı B ile derecelendirildi. Sınıfının daha iyi yakıt ve enerji verimliliği sağlayan ürünleri arasına dahil oldu.

Bridgestone Duravis Van Lastik Elektrikli Araç İçin Uygun mu?

Yeni simetrik deseni ve kanal aralıklarının optimize edilmesi, farklı tasarımı ve boşluk dağılımı Duravis Van lastiğinin eklenen özellikleridir. Bridgestone lastik üreticisinin geliştirilmiş zemin temas teknolojisi, bu özelliklerin her biri için performans düzeylerini arttırmada yardımcı olmaktadır.

Lastik hem içten yanmalı motorlu araçlar hem de elektrikli araçlar için kullanılabilir çünkü EV’lerin daha taşıyacağı fazla ağırlığı ve daha yüksek tork seviyelerini dengeleyen daha yüksek bir aşınma toleransına sahiptir.

Bridgestone Lastik Üreticisi Ürünü Nerede Geliştirmiştir?

Bridgestone Lastik , ürünü Avrupa R&D Merkezi’nde Sanal Lastik Geliştirme teknolojisi kullanarak geliştirmiştir. Geliştirilmekte olan lastiğin bir dijital versiyonunu oluşturarak ve lastik testi yaparak, ürünün farklı durumlarda nasıl davranacağını öngörebilmiştir. Bu dijital strateji, 20,000 km ve 4.2 metrik ton CO2’nin açık havada ortaya çıkışını önleme adına yapıldı. Ayrıca ham madde ve CO2 emisyonlarında da % 38’lik bir azalma sağladı.

Steven De Bock: ‘’Günümüzde Filolar Büyük Zorluklarla Boğuşmaktadır’’

Bridgestone Lastikleri EMIA başkanı: “Filolar bugün büyük zorluklarla karşı karşıyadır’’ Diyerek; ‘’Onlar maliyetlerini düşürmek, operasyonları optimize etmek, CO2 emisyonlarını azaltmak ve mesafe bazlı lojistik zorluklarını aşmak zorundadır.’’ Beyanında bulunarak; ‘’Yeni Bridgestone Duravis Van lastiği tüm bu sorunların yardımcısıdır. Hem içten yanmalı motorlu araçlar hem de elektrikli araçlar için çevre dostu avantajlar sunulmaktadır. Düşük maliyetli sahip olma ve ağır yük taşımacılığı ile kilometre bazlı teslimatı rahat bir şekilde sağlatır. İşletmelerin yüksek performans gösterecek şekilde işlemesini sağlayan lastik.” demiştir.