Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Oto Lastik

Yeni Dört Mevsim Lastiği Kumho Solus 4S HA32 Piyasaya Sunuldu

Yeni Dört Mevsim Lastiği Kumho Solus 4S HA32 Piyasaya Sunuldu 1

Yeni Kumho dört mevsim lastiği, Solus 4S HA32 piyasaya sunuldu. Kumho Solus 4S HA32 , önceki seriye göre çok daha üstün performans sergiliyor. 42 ebadı bulunan yeni Kumho 4 mevsim lastiği , ıslak zeminde %15 daha iyi yol tutuşu; hem kuru hem ıslak zeminlerde %10 daha iyi fren performansı ve manevra kabiliyeti sunuyor. Lastiğin Türkiye pazarına ne zaman geleceği ile ilgili bir açıklama ise henüz gerçekleştirilmedi.

Kumho Solus 4S HA32 Lastik Değiştirme İhtiyacını Ortadan Kaldırıyor

Yeni Kumho dört mevsim lastiği sunulurken mevsime ve hava koşullarına göre lastik değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırdığı vurgulanıyor. Kumho Solus 4S HA32 , yılın dört mevsimi yüksek performans sunmak için geliştirildi. Lastik yanağında kış aylarında ve kış koşullarında kullanılabileceğini gösteren M+S ve 3PMSF işaretlemeleri yer alıyor.

Kumho Solus 4S HA32 Dört Mevsim Yüksek Manevra Kabiliyeti Sunuyor

Başlangıçta 14-18 inç arası 42 ebatta sunulan Kumho Solus 4S HA32 , hem binek hem SUV araçlar için kullanılabiliyor. HA32’nin yanak kısmında görünüşü hâkim ışığın açısına göre değişen bir hologramla birlikte ayırt edici bir dört mevsim ikonu bulunuyor. Bu ikon, lastiğin çok yönlülüğüne vurgu yapıyor. Özel tasarımı ve lastik hamuru sayesinde yeni Kumho dört mevsim lastiği ; ıslak, karlı ve sulu kar ile kaplı zeminlerde yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor.

Yeni Kumho Dört Mevsim Lastiği Tasarım Ödülüne Sahip

Yeni Kumho Solus 4S HA32 , Avrupa pazarında piyasaya sürülmeden önce önemli bir ödül kazanmıştı. Yeni Kumho dört mevsim lastiği , tanıtılmasının ardından kısa bir süre içerisinde 2020 Red Dot Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu. Lastiğin özel bileşiği ve V şeklindeki sırt deseni, ıslak zeminde üstün performans sunmasını sağlıyor. Yeni Kumho 4 mevsim lastiği , bu sayede yüksek etiket değerleri ile sunuluyor. Lastik, sırt blokları üzerindeki üç boyutlu kılcallar ile karlı zeminlerde ve yılın her mevsimi yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor. Ödüllü lastik deseni Kumho Solus 4S HA32 , aynı zamanda 2021 Nisan ayına dek Singapur’daki Red Dot Müzeleri’nde sergilenecek.