Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Blog

Continental TecDoc Kataloğundaki İlk Lastik Üreticisi Oldu

Continental TecDoc Kataloğundaki İlk Lastik Üreticisi Oldu 1

İçerik Başlıkları

Dev Alman marka Continental, TecDoc Kataloğu’nun yeni lastik kategorisinde ürünlerini sunan ilk lastik üreticisi oldu. Katalogta Continental alt markaları Uniroyal, Semperit, Barum, General Lastikleri, Viking, Gislaved, Mabor ve Matador markalarına ait ürünler de yer alıyor. Yaz, kış ve dört mevsim lastikleri, ebada veya araca göre arama yapılarak görüntülenebiliyor.

Continental Lastikleri EMEA iş birimindeki Merkezi Kilit Müşteri Kanal ve Bölge Orta Avrupa Başkanı Jürgen Marth: “Lastik sektörü perspektifinden temel beklentimiz, markalarımızın görünürlüğünü doğrudan ve dolaylı müşterilerimiz için artırmaktır. Ürünlerimizi TecDoc gibi endüstri standardı bir platform aracılığıyla tanımlamayı seçen tüm ortaklar için hayatı kolaylaştırmak istiyoruz.”

Continental Aftermarket ve ContiTech ürün yelpazesi, uzun yıllardır TecDoc Kataloğunda mevcut. Şimdi; lastik bilgilerini de sunma kararı, Continental Lastikleri için mantıklı bir adım.

Marth: “Tec Alliance, bir yandan karmaşık lastik işini iyi biliyor; diğer yandan, IAM’de uzun yıllara dayanan deneyime sahip. Bu, TecAlliance’ın bize TecDoc ile tam olarak ihtiyacımız olan çözümü sunmasını sağladı. Artık müşterilerimize daha da yakınlaşabiliyor ve gereksinimlerini anlayabiliyoruz.”

TecDoc Kataloğu Nedir?

TecAlliance’ın TecDoc Kataloğu, milyonlarca ürün açıklaması ve ürün resmi ile 900’den fazla yedek parça markasından standartlaştırılmış veriler içeriyor. Ocak 2022’nin sonundan itibaren TecDoc Kataloğunda, Web Hizmeti aracılığıyla ve veri paketlerinde lastik verileri de mevcut olacak.

TecAlliance Ürün Veri Yöneticisi Başkan Yardımcısı Jürgen Mehlis: “TecDoc Kataloğundaki yeni lastik ürün grubu ile otomotiv yenileme pazarında tanımlama ve dağıtım için basit ve verimli bir kanal sunuyoruz. Verileri PRICAT değişim standardından TecDoc standardına dönüştürerek sağlayan lastik endüstrisini destekliyoruz. Bu dönüştürme seçeneğiyle, tüm sektör için yeni fırsatlar yaratıyoruz. Gelecekte lastik ürün grubunu daha da genişleteceğiz.”