Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Blog

Dunlop

Dunlop lastik üretimleri meselesinde dünya çapında çok sayıda yeniliğe öncü olabilmiş, her çeşitli hava koşulunda ürünlerinin maksimum performansı verebilmesi üzerine önemli Ar-Ge yatırımları yapmakta olan bir lastik üreticisi şekilde karşımıza çıkmaktadır. Motor sporları dalında dünya çapında düzenlenmekte olan aktivitelerde en önemli oyunculara ev sahipliği yapmakta olan Dunlop spor ekibi, firmanın markalaşması ve dünyaca tanınması hakkında aşırı büyük bir role ve ciddiyete sahiptir.

Asimetrik sırt deseni tercihi ile farkını ortaya koyan Dunlop, bilhassa sıvı temaslı yüzeylerde sağladığı üstün yol tutuşu ve güvenlik imkânı ile fark yaratmaktadır. bununla beraber kesintisiz orta dişlerinin sağladığı stabil, en fazla hassasiyetteki lastik tepkimesi sağlaması da sunduğu özellikler arasında ciddi olanlardandır. Dunlop çeşitli yol tiplerinde başarılı olabildiğini kanıtlamış bir firmadır. öyle ki üretmekte olduğu oto lastik modelleri düz biçimde yollarda sunduğu manevra kabiliyetini ve performansı, virajlı yollarda da göstermeyi başarabilmektedir. Dunlop oto lastikleri başka oto lastik firmalarının üretmekte olduğu aynı ebatlı lastiklere nazaran yüzde dört ila yüzde sekiz arasında daha geniş bir ilişki yüzeyine sahiptir ki bu sayede yol tutuşunun stabilitesini ve direksiyon hareketlerine verilen tepkilerin daha hızlı olmasını sağlıyorlar.

Hızlı manevraları güçlü ve güvenli bir şekilde yapabilmenizi veren, önceliği sürüş güvenliği olan Dunlop lastiklerini çok sayıda kuruluş temel lastik seçimi şekilde görülmekte. Dunlop Sp Sport 01 serisi ile üstün performans konusunda adını duyurmakla beraber güvenliğin de ön planda olması itibariyle araçlarından yüksek hız bekleyen insanlar için bir öncelikli tercih haline gelmiştir. Dunlop Sp Sport Lm 703 ve Dunlop Sport Maxx serileri de bu alanda başarıyı yakalamanın yanı dizi, yenilikçi teknolojileri de barındırabiliyor olmaları itibarıyla hızlı vasıta kullanmayı seven insanların gözdeleri haline gelmişlerdir.

Bunun yanı dizi geniş yüzeyleri itibarıyla görsel manada da beğeni toplamakta olan Dunlop oto lastikleri, oldukça çok lüks araçta da güvenli, yüksek performanslı ve görsel başarıyı elde etmekte olan alternatifler olarak tercih ediliyor. yurdumuzda de birçok bayi ve satış ofisine sahip olan Dunlop, özellikle Nissan benzeri güçlü ve ağır araçlar üretmekte olan kuruluşlar vasıtası ile öncelikli seçim şekilde karşımıza çıkmaktadır.