Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Blog

Yokohama-Honda İş birliği Honda Odyssey Modeli için Gerçekleşti

Yokohama-Honda İş birliği Honda Odyssey Modeli için Gerçekleşti 1

Japon üretici Yokohama lastikleri, otomotiv devi Honda markası ile önemli bir ortaklığa imza atarak sektörde yeni bir sayfa açtı. Bu ortaklık, Honda Odyssey minivan araç segmentinin önümüzdeki kış sezonunda yani 2024 yılı içerisinde Japonya pazarında piyasaya sürülmesi için en son lastik teknolojisini sunmaya hazırlanıyor.

Yokahama’dan Gelişmiş Performans için Yenilikçi Lastikler

Yokohama Rubber’ın Honda Odyssey’in üretimine katılması otomotiv alanında çok önemli bir adımı işaret ediyor. Yokohama Advan dB V551 ve Aspec A349 olmak üzere iki farklı lastik modelinin piyasaya sürülmesi, sürüş konforu ve güvenliğinde yeni bir çağın habercisi. 225/50 R18 ebadında üretilen ADVAN dB V551, üstün konfor ve dengenin benzersiz bir karışımını vaat ediyor ve olağanüstü çevresel performansın yanı sıra gürültü azaltmayı vurguluyor. Bu arada, 215/60 R17 ebadında sunulan Yokohama Aspec A349, özellikle yaz koşulları için özel olarak tasarlanmış güvenlik iyileştirmelerini yüksek sürüş konforuyla birleştiriyor.

Yokohama’nın Off-Road Segmentinde Hedefi Nedir?

Yokohama lastikleri, Odyssey iş birliğinin ötesinde, daha geniş bir pazar payına yönelik rota çiziyor. Şirketin stratejik yol haritası, tüketici sektöründe yüksek katma değerli lastiklerin yaygınlaştırılmasına öncelik veriyor. Yokohama, amiral gemisi Advan lastik ailesinden ve yeni araçlar için Yokohama Geolandar off-road lastikleri serisinden lastik tedariğini genişletmeye odaklanarak, orta vadeli kalkınma hedefleriyle uyumlu bir şekilde bu segmentteki yerini güçlendirmeyi ve etkisini artırmayı amaçlıyor.