Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

BlogOto Lastik

Bridgestone Turanza T005 Evo Yaz Lastiklerini Geliştiriyor

Bridgestone Turanza T005 Evo Yaz Lastiklerini Geliştiriyor 1

Bridgestone Çin Pazarındaki Talebe Yükseltilmiş Turanza T005 Evo ile cevap veriyor. Lider lastik üreticilerinden Bridgestone, yerel lüks otomobil üreticileri arasında popülerlik kazanan Çin pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için Bridgestone Turanza T005 yaz lastiğinin geliştirilmiş bir versiyonunu tanıttı. Bridgestone Turanza T005 Evo olarak bilinen yükseltilmiş model, seçici Çinli sürücüler için geliştirilmiş özellikler ve performans sunuyor.

Performans Olarak Bridgestone Turanza T005 Evo Neler Sunuyor?

Bridgestone Turanza T005 Evo, titreşimleri azaltmak ve sürüş konforunu artırmak için özel olarak tasarlanmış modifiye edilmiş bir yanak tasarımına sahiptir. Bridgestone ayrıca, gürültü seviyelerini daha da azaltmak için oluk duvarlarının açısını ayarlamaya odaklanarak sırt deseninde de iyileştirmeler yaptı. Ayrıca şirket, omuz bölgelerindeki drenaj kanallarını yeniden tasarlayarak ıslak yol yüzeylerinde daha iyi yol tutuşu ve frenleme kabiliyeti elde etti.

Bridgestone Lastikleri Teknolojik İnovasyonları Neler?

Bridgestone firmasının Enliten teknolojisi ile üretilen Bridgestone Turanza T005 Evo, azaltılmış ağırlıktan faydalanarak daha iyi yuvarlanma direnci sağlar. Bu sadece yakıt verimliliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak daha sürdürülebilir bir yaklaşıma katkıda bulunur ve doğal kaynakların tüketimini azaltır. Enliten teknolojisi ve geri dönüştürülmüş malzemelerin kombinasyonu lastikleri daha dayanıklı hale getirerek daha uzun bir kullanım ömrü sağlar ve çevresel etkiyi azaltır.

Çeşitli Araçlara Uygun Bridgestone Geniş Lastik Yelpazesi

Bridgestone lastikleri, Çin pazarındaki çok çeşitli lüks araçlara hitap etmek için 215/55 R17 ile 255/40 R20 arasında değişen 16 farklı ebatta Turanza T005 Evo lastik desenini tanıttı. Bu kapsamlı seçim, sürücülerin kendi özel araç gereksinimleri için mükemmel uyumu bulabilmelerini sağlar. Turanza T005 modeli Avrupa’da yerini Turanza 6 yaz lastiği ürününe bırakırken, Turanza T005 Evo Çinli sürücülere lüks araçları için yükseltilmiş ve özel olarak tasarlanmış bir çözüm sunuyor.