Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

BlogKış Lastği

Yeni Starmaxx SnowMaster 2 Kış Lastikleri Tanıtıldı

Yeni Starmaxx SnowMaster 2 Kış Lastikleri Tanıtıldı 1

Starmaxx SnowMaster 2, özellikle kar performansı ile öne çıkan, ülkemiz iklim koşullarına uygun olarak geliştirilen bir kış lastiği. %100 yerli lastik markası Petlas tarafından geliştirilen ürün, özel yönlü tasarımı ile üstün kış performansı sağlıyor. Starmaxx kış lastiği, karlı zeminlerde manevra kabiliyetini arttırıyor. Zorlu koşullara özel kauçuk bileşiği ve tasarıma sahip Starmaxx kışlık lastik, karla kaplı zeminlerde etkili yol tutuş ve frenleme performansı sağlıyor.

Starmaxx SnowMaster 2 Kar Performansı Nasıl?

Yeni Starmaxx SnowMaster 2 lastiklerin sırt bölgesinde bulunan kılcallar, kar performansını güçlendirmek için optimize edildi. Hareket yönüne dik açıda konumlandırılan bu kılcallar, karla kaplı zeminde daha güvenli hızlanma ve frenleme sağlıyor. Starmaxx kış lastiği kademeli blok tasarımı sayesinde zorlu kış koşullarında çekiş gücünü yükseltiyor.

Starmaxx kışlık lastik etiket değerleri de sunuldu. Lastik, yakıt verimliliği için C ve gürültü için B derecelendirmesine sahip. Kar performansı ile öne çıkan Starmaxx SnowMaster 2 lastiklerin ıslak zemin etiket derecelendirmesi ise “D” larak açıklandı. 205/55R16 ölçüsüne sahip Starmaxx kışlık lastik için ileride yeni ebatlar da satışa snunulacak. Ebatlara göre lastik etiket değerleri değişkenlik gösterebiliyor.