Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

BlogOto Lastik

Falken Lastikleri Orijinal Ekipman Olarak Tercih Edildi

Falken Lastikleri Orijinal Ekipman Olarak Tercih Edildi 1

Falken lastikleri, Subaru’nun yeni Crosstrek modeli için Falken Ziex ZE001 A/S lastiklerini orijinal ekipman olarak tercih etti. Falken şirketi, Falken Ziex ZE001 A/S dört mevsim lastiklerini, Subaru’nun yeni Crosstrek model SUV’si için üretimde kullanılmak üzere tedarik etmeye başladı.

Falken Ziex ZE001 A/S Aralık 2022’de lansmanı yapılan aracın fabrika çıkış versiyonlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Falken Ziex ZE001 A/S Lastikleri Nasıl Performans Sunuyor?

Falken Ziex ZE001 A/S, çeşitli hava koşullarında mükemmel performans sunmak için tasarlanmıştır.

Falken lastik, simülasyon teknolojisi alanındaki uzmanlığını kullanarak, kauçuk kullanımında geliştirmeler yaptı, yeni bir lastik deseni oluşturmuştur.

Bu şekilde karla kaplı yollarda yüksek performans sağladı. Ayrıca, aracın sürüş stabilitesini ve yakıt verimliliğini arttırdı.

Falken Ziex ZE001 A/S Lastikleri Enerji Seviyesi Düşük müdür?

Falken Ziex ZE001 A/S Lastikleri için üretim sırasında yeni ve ileri düzeyde bir kauçuk bileşeni kullanılmıştır.

Bunun sayesinde lastikler az miktarda enerji harcarken, yine de yol tutuş performansı yükselten bir ürün ortaya çıkmıştır. Ayrıca, aracın sürüş stabilitesini ve yakıt verimliliği yükselmiştir.

Falken lastikleri, kullanıcıların aracını güvenli bir şekilde kullanmasını sağlarken, aynı zamanda yakıt tüketimini azaltarak, daha düşük maliyetli bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Falken Lastikleri Nerede Üretilmeye Başlanmıştır?

Falken lastikleri, 1983 yılında Japonya’da kurulan Sumitomo Kauçuk markasının bir ürünüdür. İlk olarak yüksek performanslı radyal lastikler üreten firma olarak karşımıza çıkmıştır.

Falken adı, performans ve şıklık temalarını yansıtan Alman ve Fransız kelimelerinden oluşmuştur. Yaklaşık 40 yıllık deneyimiyle kalitesini ve yüksek performansını kanıtlamış olan Falken lastikleri, iyi tanınmış bir bağımsız marka haline gelmiştir.

Ürün geliştirme sürecinde, motor sporları alanındaki tecrübesinden de yararlanmaktadır. Falken aynı zamanda Türkiye, ABD, Güney Afrika, Brezilya ve Çin gibi ülkelerde de üretim yapmaktadır.

Türkiye’de üretilen Falken lastikleri, kaliteli lastikleri daha uygun fiyatlarla sunmayı sağlamaktadır.