Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Blog

En Uygun 215/50R17 Lassa Lastik Fiyatları

215 50 r17 Lassa lastik fiyatları

Lassa lastikleri, Brisa tarafından Türkiye’de üretilmekte ve 50’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Bu ürünler, en uygun 215 50 R17 Lassa lastik fiyatları ile Türkiye pazarına sunulmaktadır. Brisa fabrikası, dünyanın en büyük lastik fabrikaları içerisinde yer almaktadır. Yerli üretim lastikler, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda en yeni teknolojiler sonucunda geliştirilmektedir. Avantajlı 215 50 R17 Lassa lastik fiyatları ile satın alınabilecek çok sayıda alternatif, firmanın ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.

Ucuz 215 50 17 Lassa Fiyatları

Ucuz  215 50 R17 Lassa lastik fiyatları ile binek otomobiliniz için yüksek dayanıklılık ve güvenlik sunan ürünleri satın alabilirsiniz. Lassa lastikler, Türkiye yol koşullarına uygun dayanıklı yapıları ile ön plana çıkmıştır. Firma, birçok farklı iklim koşulu için uygun ürünler de geliştirmektedir. En uygun 215 50 17 Lassa fiyatları ile satın alınabilecek seçenekler içerisinde kış, dört mevsim ve yaz lastiği alternatifleri bulunmaktadır.

En Hesaplı 215 50 R17 Lassa Lastik Fiyatları

İnternetten lastik alışverişi, uygun fiyatların yanı sıra lastik karşılaştırması yapmaya da imkân tanımaktadır. En hesaplı 215 50 17 Lassa fiyatları ile online lastik satış platformları üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Lassa lastik özellikleri, bu platformlarda ayrıntılı olarak açıklanmaktadır. Bununla birlikte sunulan 215 50 R17 Lassa etiket değerleri de ıslak zemin performansı, yakıt tüketimi ve gürültü seviyesi derecelendirmelerini göstermektedir.

Lassa Driveways deseni, bu sitelerden kampanyalı 215 50 R17 Lassa lastik fiyatları ile satın alınabilecek yaz lastikleri içerisinde bulunmaktadır. Bu ürün hem ıslak hem kuru zeminde yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sağlamaktadır. Aynı zamanda dayanıklılık ve yüksek viraj performansı sunmaktadır. Yeni çıkan Lassa Multiways 2 deseni ise dört mevsim etkin performans sergilemek için geliştirilmiştir. Marka, bu şekilde birçok farklı alternatif sunmaktadır. Lassa Iceways 2, buzlu zeminlerde kullanılmak üzere sunulan bir kış lastiğidir. Lassa Snoways 3 ve 4 ise yoğun karla kaplı zeminlerde kullanıma uygun kar lastiği alternatifleridir.