Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Blog

Yeni Matador Hafif Ticari Araç Lastikleri Tanıtıldı

Yeni Matador Hafif Ticari Araç Lastikleri Tanıtıldı 1

Lastik devi Continental’e ait markalar arasında yer alan Matador hafif ticari araç lastiği ürün yelpazesini genişletiyor. Yeni Matador Hectorra Van lastikler, yaz aylarında kullanım için geliştirildi. Ürün, markanın geçtiğimiz yıl tanıtılan hafif ticari kış lastiği Matador Nordicca Van’dan sonra hafif ticari yelpazesine katıldı. Yeni Matador yaz lastiği, kuru ve ıslak zeminlerde yüksek güvenlik sağlayan özellikler ile pazara sunuluyor.

Yeni Matador Hectorra Van Özellikleri Neler?

Yeni Matador Hectorra Van lastiklerin merkez blokları, özel altıgen şekline sahip. Üretici, bu tasarımın kuru zeminlerde frenleme performansını geliştirdiğini belirtiyor. Bununla birlikte geniş kanallar, suyun etkili tahliyesinden sorumlu. Matador hafif ticari araç lastiği, böylece suda kızaklama riskine karşı güvenliği arttırıyor. Aynı zamanda kanalların, olukların ve bloklar üzerinde yer alan kılcalların özel konumu, sürüş sırasında gürültüyü azaltıyor. Bununla birlikte; Continental’in yeni Matador yaz lastiği için kullandığı kauçuk bileşiği, yuvarlanma direncini azaltıyor ve aşınmaya karşı direnci arttırıyor. Düşük dönme direnci, lastiğin yakıt tüketiminin azalacağı anlamına geliyor. Matador Hectorra Van, aşınmaya karşı direncin arttırılmasıyla daha uzun bir lastik ömrü sunuyor.

Yeni Matador Hectorra Van Lastiklerin Farkı Nedir?

Üretici yeni Matador Hectorra Van lastiklerin bir önceki lastiğe* göre daha iyi kuru zemin performansı sunduğunu belirtiyor. Aynı zamanda yeni Matador hafif ticari araç lastiği ile daha iyi lastik ömrü, daha fazla konfor ve daha fazla tasarruf sağlanıyor. Yeni lastikler, 165/70 R14C’den 225/55 R17C’ye 28 ebat ile pazara sunuldu. Yeni Matador yaz lastiği, ebatlarına göre “C/D” yuvarlanma direnci etiket değerine sahip. Gürültü seviyesi ve ıslak zemin performansı etiket değerleri ise “B”. Matador Hectorra Van lastiklerin Türkiye pazarına da yakın zamanda gelmesi bekleniyor.

Matador Lastikleri Hakkında

Matador Lastikleri, 1905 yılında Slovekya’da kurulmuş olan köklü bir firmadır. Ülkemize ise son yıllarda ithal edilmeye başlanmıştır. Marka, 2010’dan bu yana Continental AG çatısı altında faaliyet göstermektedir. Matador yaz lastiği, dört mevsim ve kış lastikleri alanında engin tecrübeye ve geniş ürün yelpazesine sahiptir. Matador lastikler, en yenilikçi teknolojilerden yararlanılarak üretilmektedir. Markanın ürünleri, yüksek fiyat performans lastik satın almak isteyen tüketiciler için idealdir. Matador Hectorra Van ve markaya ait tüm ürünler, premium lastik üreticisi, Continental’in güvencesiyle dağıtılmaktadır. Matador hafif ticari araç lastiği, SUV / 4×4 ve binek otomobil lastiği seçenekleri en uygun fiyatlarla online olarak satışta bulunmaktadır.