Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Blog

Pirelli Scorpion ATR Ford Bronco ve Maverick için Sunuluyor

Pirelli Scorpion ATR Ford Bronco ve Maverick için Sunuluyor 1

Pirelli Scorpion ATR lastikler, Ford Bronco Sport ve Maverick için orijinal ekipman olarak sunuluyor. Premium lastik üreticisi, arazi lastikleri ile üreticinin ve kullanıcıların tüm taleplerini karşılıyor: Ford F-150 için özel lastikler geliştirdikten sonra Pirelli, yeni Ford SUV ve yeni pikap aracın performansını artırmak için Ford Motor Company ile yeniden işbirliği yapıyor. Pirelli AT lastik, hem arazide hem asfaltta yüksek performans sergiliyor.

Pirelli Scorpion ATR Ford’un Zorlu Taleplerini Karşılıyor

Ford Bronco Sport ve Maveric için üreticinin lastik talperleri oldukça zorlayıcıydı. Yüksek arazi yeteneklerine sahip, bir dört mevsim lastiğinin tipik performansını, yol tutuşunu ve konfor özelliklerini bir araya getiren bir lastik bekleniyordu. Pirelli mühendisleri, bu gereksinimleri karşılamak için sırt deseni ve hamur bileşiği üzerinde yoğunlaştı. Orijinal ekipman Pirelli Scorpion ATR lastiklerin araç için “mükemmel uyum” stratejisiyle optimize edilmesi sağlandı.

Pirelli Scorpion ATR Özellikleri

Pirelli Scorpion ATR, Ford’un taleplerine karşılık verebilen çok yönlü bir lastik seçeneği. Agresif sırt deseni ile zorlu arazi koşullarında yüksek çekiş gücü sağlayabiliyor. Dişleri arasında taşların birikmesini önlüyor; su ve çamuru hızlı bir şekilde tahliye ediyor. Pirelli AT lastik, böylece suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sunuyor. Aynı zamanda yola geri döndüğünde, lastik gürültüsünü azaltmak için geliştirilmiş özel sırt tasarımı ile maksimum konfor sağlıyor. Pirelli mühendislerinin geliştirdiği yeni nesil hamur bileşiği, aynı zamanda ıslak zeminde yüksek yol tutuşu ve mükemmel performans sunuyor. Pirelli arazi lastiği, bunun yanı sıra; karlı zemin koşullarında da kullanılabiliyor.

Pirelli AT Lastik Çok Yönlü Performans Sağlıyor

Pirelli Scorpion ATR geliştirilirken premium lastik üreticisi, en gelişmiş simülasyon ve mühendislik araçlarını kullandı. Bu dijital ve işbirlikçi tasarım yaklaşımı, test edilen fiziksel lastik sayısında azalma ile birlikte geliştirme hızını ve optimize edilmiş lastik performansını önemli ölçüde artırdı. “Mavi Oval”in en yeni modelleri için tasarlanan Pirelli Scorpion ATR lastikleri 225/65R17 ebadında sunuldu. Pirelli AT lastik markanın SUV ve pikaplar için sunduğu Scorpion serisinin bir parçası. Bu lastikler, çok çeşitli yüzeylerde ve hava koşullarında konfor, mükemmel çekiş ve daha iyi aşınma direnci sunuyor.