Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

BlogOto Lastik

Goodyear Wrangler Steadfast HT Dört Mevsime Çözüm Getiriyor

Goodyear Wrangler Steadfast HT Dört Mevsime Çözüm Getiriyor 1

Goodyear, Wrangler Steadfast HT otoyol lastiği portföyünün genişletilmesinin bir parçası olarak, sürücüler için yüksek düzeyde performans ve konfor sağlamayı amaçlıyor. Bu prensipten yola çıkmak üzere tasarlanmış dört mevsim lastiği olan Wrangler Steadfast HT ürününü pazara çıkarıyor.

Wrangler Steadfast HT, şirketin en yeni ürünüyle donatılmış araçların ıslak zemin koşullarında çekiş gücü ve stabiliteden faydalanması adına yardımcı oluyor. Üretilen bu oto lastik derin oluklara ek olarak, lastiğin hizmet ömrünü uzatmak için uzun ömürlü sırt bileşimlerini içeriyor.

Goodyear Yeni Otoyol Lastiği Ne Kadar Dayanıklı?

Goodyear Wrangler Steadfast HT , çukur hasarlarına ve diğer yol engellerine karşı koruma sağlamak için geliştirildi. Lastiğin sırtına yerleştirilen DuPont Kevlar, ekstra dayanıklılık için gerekli koşulları oluşturur. Dengeli sırt ve yanak tasarımına sahip Wrangler Steadfast HT, sürücülerin diş derinliğini kolayca ölçmesini sağlayan yerleşik bir aşınma göstergesine de sahiptir. Lastiğin manevra kabiliyeti geliştirilmiş ve hassas bir kullanım sunar, zorlu arazi zeminlerinde mücadele eder. Uzun süreli performans sağlamayı hedefleyen lastik deseni yıpranma ve aşınmayı önleyen karışımları içerir.

Pazara sürülen bu oto lastik kendi kategorisinde geniş bir SUV, CUV ve pikap yelpazesine uyacak şekilde 22 inç jant boyutuyla mevcuttur.

Goodyear Lastikleri Pazarlama Direktörü Süreci Nasıl Yorumladı?

Goodyear Tüketici Ürünleri Pazarlama Direktörü Michiel Kramer, “Wrangler Steadfast HT lastiğini tasarlarken, otoyol lastiği kategorisine yeni bir premium seviye getirmek istedik” dedi. “Steadfast, ‘amaçta sağlam’ anlamına gelir ve sürücülere uzun süreli ve konforlu bir sürüş sağlamaktadır. Yenilikçi sırt ve yan duvar tasarımının yanı sıra gelişmiş ıslak zeminde çekiş ve Kevlar dayanıklılığı ile Wrangler Steadfast HT, yollarına çıkan her türlü maceranın üstesinden gelmek için yapılmıştır. ”