Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Blog

Fulda

Almanya’da 1900 yılında yeni bir girişim gerçekleşti ve Fulda Lastik şirketi kuruldu. Günümüze dek uzanan Fulda Lastik projesinde üretilen ürünlerde temel hedef güvenliğin ve en fazla performansın tüketiciye sunulabilmesiydi. Oto lastik sektöründe ciddiyeti temsil etmeye yetebilecek, başarı işareti yönünde değerlendirilebilecek kadar yüksek bir pazar payı olan  rakamına ulaşabilen Fulda bu payı bilhassa kamyon ve zirai araçlar için üretmekte olduğu büyük oto lastiklere borçludur.

Güvenli bir sürüşün her şeyden daha ciddi olduğunu belirten firma, üretim prensiplerini de bu düşüncesine göre biçimlendirmiştir. Gerek sürat limiti bulunmayan otobanlarda, gerek katı koşullarıyla arazi sürüşlerinde güvenliği sağlayabilmek için oto lastik üretimi yapmakta olan Fulda, performansa da güvenlik kadar önem vermektedir. Fulda yalnızca üretimiyle değil, alıcı memnuniyeti ve ihtiyaçlarına verdiği önemle de dünya çapında tanınmaktadır. on binlerce kişi üzerinde her yıl yapılan Fulda lastik ihtiyaçları anketleri sayesinde potansiyel müşteri kitlesinin beklenti ve ihtiyaçlarını inceleyen Fulda, Ar-Ge yatırımları ve idare ekibiyle üretimlerine bu sonuçlara göre cihet eda eğilimindedir.

müstakil kuruluşlarca yapılmakta olan öteki anketlerde ise Fulda lastik üretimi oluşturan kuruluşlar arasında alıcı beklentileri ve düşüncelerine en çok önem veren, teknolojiyi değerlendirmeyi ve bu gelişmeleri kendi üretim bandına yansıtmayı başarabilen firmalar listesinde ilklere oynamaktadır.

Fulda lastik fiyatlarının ucuz olmaları, müşteri güvenliği ve memnuniyetini performansla birleştirebilen ürünler olmaları bunun gibi özellikleriyle ön plana çıkmakta olan ve talep gören bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. özellikle orta ekonomik düzeydeki bireyler için geniş olmayan maddi imkanların ihtiyaçlar doğrultusunda mantıklı bir şekilde değerlendirilmesi söz konusu olduğunda öncelikli tercihler içinde yer edinmeyi başaran Fulda, ülkemizde de enfazla tercih edilen ürünler listesinde yer almaktadır. bilhassa araçları ile seyahat etmeyi seven şahısların güvenlik ve performansı ön plana çıkartan yapısı itibarıyla tercih etmekte olduğu Fulda lastikleri, kaliteli ürünlerin de uygun fiyatlarla satın alınabileceği hakkında son derece başarılı bir örnektir.