Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Blog

Debica

Son yılların ekonomi tabloları incelendiğinde memleket bazlı grafiklerde Polonya’nın son derece istikrarlı ve başarılı bir yükselme içerisinde bulunduğu gözlemlenebilmektedir. özellikle geçtiğimiz beş yılda mühim ve gözle görülmektedir ilerlemelerin söz konusu olduğu bu gelişme süreci bir çok ekonomik alandaki faaliyetlerinin yanı dizi, ülkemize de bilhassa turizm sektörü başta olmak üzere pek çok fazla alanda yansımaktadır.

Polonya’nın bu gelişme süreci içerisinde ekonomisinde güçlenen ve gelişen isimleri içinde 1937 yılında hizmete hükümetin desteği ile başlamış olan Debica da yer alıyor. çağımızda üretimini yapmakta bulunduğu lastiklerin kalitesi yardımı ile Polonya’nın bir numaralı oto lastik firması olmayı başaran Debica, dünya çapında bilinmekte olan ve saygı duyulan firmalar içinde yer alıyor. 1995 yılı Debica’nın başarıları ve tanınırlığı açısından bir dönüm noktası olmuştur. 1995 yılına dek yaptıkları çalışmalarda başarılı olan firmaya Goodyear Tire ve Rubber Company talip olmuş ve şirketin e.99 gibi önemli bir orandaki hisselerini satın almıştır. Elbette bu ortaklık borsa piyasalarında Debica hisselerine tavan yaptırmış, markayı bütün dünyaya duyurmuştur.

Bu ortaklık Debica’ya kalitesini ve ürünlerini bütün dünyaya duyurma ve pazarlama imkanı sağlamakla beraber, firmanın Goodyear’dan aldığı veriler ve Ar-Ge destekleri ile çok fazla daha modern bir üretim ağına da sahip olmasını sağlamıştır. şimdilerde dünya çapındaki en kaliteli tam çelik kamyon lastiklerini, off road tipi vasıta lastiklerini ve tarım araçlarının lastiklerini üretmekte ve pazarlamakta olan firmanın bu başarısı üretim teknolojilerine duyduğu ilgi ve sahip olduğu deneyimlerden kaynaklanmaktadır. Debica’ya bu denli büyük bir başarı oluşturmakta olan büyük araç lastikleri firmanın binek otomobil lastikleri konusunda da türlü çalışmalar yapmasında büyük rol oynamıştır. günümüzde epey bir dayanıklı oto lastiklerinin üretimini yapmakta olan Debica, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde Polonya Bilimler Akademisi Ekonomik Bilimler Enstitüsü’nün desteğini de yanına alarak yenilikçi fikirler ortaya atmaktadır.

yurdumuzda de yaygın bir satış ve montaj ağına sahip olan Debica, Goodyear’ın kendisine sunduğu garanti ve servis imkanlarından mantıklı şekilde faydalanmakta ve sunduğu hesaplı fiyat alternatifi ile bir çok fazla kuruluş içinde kendisine has bir çizgide ilerlemektedir. tüm üretimlerini ucuz ve kalitesiz işçilik mantığı yürüten çin’in aksine Polonya’da gerçekleştirmekte olan Debica, kaliteye verdiği önemi de bu biçimde vurgulamaktadır.