Otolastikler.com | Lastik | Oto Lastik | Ucuz Lastik Fiyatları

Lastik, Oto Lastik, Lastik Fiyatları, Ucuz Lastik

Kış Lastği

Continental Kış Lastikleri

Continental Kış Lastikleri 1

continental-kış-lastikleri

Değişen iklim ve yol koşulları araçların da bakımını komplike hale getirmiştir. Araç kullanıcılarının güvenliğini en üst düzeye getirmek için çalışmalarını her geçen gün artırarak devam ettiren Continental, kış şartlarına hazır hale getirdiği son teknoloji ürünü Continental kış lastiği üretimini sürdürmektedir.

Teknolojik olarak titiz bir şekilde üretilen Continental kış lastikleri, Continental’i alanında bir numaraya taşımıştır. Bu üretimle birlikte satış bakımından da kendini ön plana çıkaran Continental, dünyada en çok tercih edilen kış lastik marklarından birisi haline gelmiştir. Her ülkede gerçekleşen kış şartlarını ayrı ayrı değerlendirerek kış lastiği geliştirmelerini ona göre yapan Continental yeni nesil ürünlerinin araç kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Kış lastiği üretimi konusunda yeni modeller ortaya koymaya devam etmektedir. Bu üretimlerin arasında yer alan ve araç sahipleri tarafından en çok tercih edilen desenlerden birisi de ContiWinterContact TS 800’dür.

Continental kış lastiği üretimi konusunda her araçları standart özelliğine göre belirli ölçütler ortaya koymaktadır. Denenmiş ve defalarca test edilmiş bir kontroller bütününden geçen Continental’in geliştirdiği kış lastikleri karlı yollarda ve buz üzerinde mükemmel yol tutuş performansı sağlar.  Tüm yol standartları göz önüne alınarak üretilen kış lastiklerinin viraj kontrolleri de oldukça başarılıdır . Yoğun yağan yağmurda oluşan su birikintilerinden geçerken kızaklamaya karşı kontrolün sizde olduğunu hissedersiniz. Kuru yüzeyler üzerinde sağladığı eksiksiz yol tutuşunu su ve karlı zeminler üzerinde de gösteren Continental kış lastikleri kesinlikle müşteri memnuniyetini tam bir şekilde sağlamaktadır. Continental, kış lastiği üretimine seri olarak geçmeden önce en ileri teknolojiler kullanarak geliştirdiği prototipleri oldukça zorlu testlere sokmaktadır. Bu testler arasında yol tutuş, fren, viraj kabiliyeti, gibi kriterler yer alır ve bu testleri geçen kış lastikleri seri üretime geçer.

Kış lastikleri ilgili olarak farklı makalelerin bulunduğu https://www.lastikperisi.com sitesini de incelemenizi tavsiye ederiz.